Sesje dziecięce

Jako fotograf ślubny miałem przyjemność obserwować zakochane pary młode podczas najważniejszego dnia w ich życiu. Wyróżnieniem dla mnie było, kiedy moje pierwsze pary młode zaczęły do mnie pisać z prośbą o sesje dziecięce. Nigdy nie zapomnę pierwszych zdjęć noworodkowych, które wykonałem. Wraz z upływem lat te same osoby przychodzą na kolejne sesje (roczkowe, świąteczne, tematyczne). Tym samym stałem się fotografem rodzinnym. To właśnie takie zaufanie i ciągle udoskonalany warsztat  zbudowały silne więzi z klientami na kolejne lata.

Pracuję głównie światłem modelowanym i dużą plastyką kadrów o małej głębi ostrości, tak aby wyróżnić się na tle konkurencji. Jeśli lubisz taką fotografię to zapraszam.

Styl pracy

Majsterkowanie to moje ulubione zajęcie w okresie jesienno zimowym. Uwielbiam zbijać deski, wiercić , malować kombinować i ciągle coś ustawiać. Tak już mam! Trzy lata temu postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym i realizowałem trójwymiarowe scenografie do sesji dziecięcych. Przygotowywałem różne elementy: część z nich był wykonywana własnoręcznie np. sceny świąteczne z ręcznie zbijanymi stołkami i kominkiem. Pozostała część elementów pochodziła od koszalińskich rzemieślników – np. fantastyczne szydełkowanie od Shekoku

Ten sposób pracy należy już do czasu przeszłego. Było to fantastyczne, kreatywne, ale bardzo zajmujące doświadczenie. Mimo iż sesja trwała tylko godzinę to praca na jej rzecz to 2-godzinne przygotowania przed i zwykle minimum godzinne ogarnianie po sesji. Był na to czas, była i dobra zabawa. Aby całość takiego przedsięwzięcia dopinała się ekonomicznie, trzeba wykonywać sporo jednorodnych sesji… a to rozminęło się z moim stanem skupienia:) Teraz idę dalej z kolejnymi tematami, sesje rodzinne wrócą, ale w kolorowych plenerach.

Voucher

karta podarunkowa na sesję fotograficzną

Podaruj oryginalny prezent swoim bliskim. Voucher to elegancka karta podarunkowa, którą obdarowana osoba może wykorzystać do realizacji sesji zdjęciowej. Vouchery są ważne na okaziciela bezterminowo. Na tej stronie w prosty sposób zakupisz voucher do późniejszego wykorzystania. Występuje on w postaci elektronicznej i jako elegancka karta prezentowa.