Fotograf Artur Gawlikowski opinie i referencje par ślubnych.

Fotograf Artur Gawlikowski opinie

Artur, zdjęcia przepiękne! Oglądamy i oglądamy. Cudne po prostu. Dziękujemy za Twoją profesjonalną pracę. Serdecznie pozdrawiamy. Do zobaczenia 🙂
Sandra i Adam

 

 

 

 


asia-i-robertJeśli szukacie fotografa na swój ślub, to… możecie przestać. Trafiliście na stronę internetową naprawdę wyjątkowego specjalisty w swojej dziedzinie. Wiemy co mówimy, bo w ostatnich tygodniach mieliśmy przyjemność współpracować z Arturem – od przygotowań do ślubu, poprzez sam ślub, wesele i w końcu plener. Zdjęcia są rewelacyjne, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, a albumy z zapartym tchem ogląda cała rodzina i znajomi. Artur to człowiek z pasją, żyje tym co robi i doskonale to widać już od pierwszego spotkania. Zawsze świetnie doradzi, a przy tym jest otwarty na pomysły swoich „modeli”. Wszystko to okraszone dawką doskonałego humoru.
Współpraca z Arturem to czysta przyjemność, sami się przekonacie!
Asia i Robert

Zdjęcia z sesji są pod tym linkiem


mira-i-bartekArtur – dzięki ogromne! Należy Ci się nasza dozgonna wdzięczność i miłość. Dzięki Tobie mamy wspaniałą pamiątkę z tego najszybciej mijającego w życiu dnia. Nikt na weselu nie zauważył fotografa (nawet my), a wszyscy chwalą 'nasze’ zdjęcia. Jeśli chcecie mieć jeden problem mniej do zmartwień w trakcie ślubu i wesela- polecamy Artura z czystym sumieniem, z całych naszych zakochanych serc.”
Mira i Bartek

Zdjęcia z sesji są pod tym linkiem


BasiaAdamHej…
Chcemy jeszcze raz podziękować za prześliczne zdjęcia ślubne i weselne! Po prostu coś niesamowitego! I ten plener!!! ach…mega profeska!
p.s. zaproszenie do Słupska na herbatę albo frytki w McDonaldzie aktualne, więc czekamy 😉
Pozdrawiamy
Basia i Adam

Zdjęcia z sesji są pod tym linkiem


Ala-i-DanielŚlub był ( i jest nadal) dla nas wyjątkowym dniem w naszym życiu, dlatego tak bardzo zależało nam na profesjonalnym uwiecznieniu go w obiektywie. Okazałeś się w tym wyborze strzałem w dziesiątkę! Dzięki Tobie możemy wracać wspomnieniami do ślubu i na nowo przeżywać tamte cudowne chwile. Nawet nie przypuszczaliśmy, że robienie zdjęć, na których występuje się w roli głównej, może nam sprawić tyle frajdy i zabawy. Zdjęcia są niezwykle naturalne, ani przez chwilę nie czuliśmy obecności obiektywu. Nasza rodzina i znajomi do dziś Ciebie wspominają, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Niektóre zdjęcia uświadomiły nam, jak wiele zdarzeń umknęło naszej uwadze podczas trwania wesela, inne na nowo ożywiły wspomnienia, dostarczając wzruszeń i wiele radości.Sesja była niesamowitym przeżyciem! Miejsce, które nam zaproponowałeś – cudowne! Uwielbiamy te zdjęcia! Widać, że praca fotografa  to Twoje powołanie. Dziękujemy Ci za wszystko i mamy nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze okazja do powtórki z rozrywki, że uda nam się jeszcze z Tobą współpracować przy kolejnych ważnych chwilach naszego życia.
Ala i Daniel

Zdjęcia z sesji są pod tym linkiem


Iza-i-wojtekCeremonia ślubna, jak i całe wesele było dla nas najpiękniejszym przeżyciem, jakie mogło nam się przytrafić. W tym szczęśliwym dla nas czasie skorzystaliśmy z usług Artura i z całym przekonaniem stwierdzamy, że jest 100% specjalistą w tym co kocha robić i co robi na co dzień czyli w fotografowaniu. Począwszy od przygotowań, przez ceremonię, przyjęcie a skończywszy na całodniowej wyprawie w plener Pan Artur był zawsze w odpowiednim miejscu z odpowiednim sprzętem. Zdecydowaliśmy się na Jego usługi po obejrzeniu galerii, gdyż wszystkie zdjęcia są robione w sposób profesjonalny, świadomy, ale też zaskakujący i niebanalny. Nasze zdjęcia okazały się również wspaniałe i dziękujemy za to bardzo! Chcielibyśmy dodać także, że Artur wyróżnia się również dużą kreatywnością i otwartością umysłu na ciekawe ujęcia, kreacje i sesje. Skorzystanie z jego usług to był świetny wybór!
Iza i Wojtek


Kasia-i-Pawel„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech,
uruchamiając wszystkie nasze zdolności
w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
Henri Cartier-Bresson

Zdjęcie to… nie tylko zapisany w formie graficznej  pewien wycinek danej rzeczywistości, … nie tylko pewne wspomnienie zamknięte na kartce papieru, … zdjęcie jest dla Nas uchwyceniem chwili, którą każdym spojrzeniem, każdym oddechem, każdym słowem i gestem, wpisujemy na długo w Naszą pamięć, zapisując ją dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, aż wreszcie rok po roku tworząc kronikę naszego szczęścia…
„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech…” – słowa tej jakże wymownej sentencji w pełni opisują warsztat sztuki Pana Artura Gawlikowskiego, z którym mieliśmy niezwykły zaszczyt współpracować. Jednak czy słowami można wyrazić to, co jest niezwykle trudne do opisania? … Czy można zamknąć w kilku połączonych samogłoskach i spółgłoskach niezwykły kunszt pracy, pasję, talent, profesjonalizm, kreatywność i nietuzinkowe podejście do klienta? Trudno by zamknąć w kilku słowach to, co niekiedy wydaje się być niezwykle trudne do opisania… jednakże podejmiemy tą próbę.
Arturze twoje fotografie ujmują, fascynują, urzekają prostotą, pięknem, nieszablonowością,  nadzwyczajną możnością uchwyceniem magicznych chwil obfitych niekiedy w skrajne emocje. Dzięki Tobie, Twojej nieocenionej pracy i zaangażowaniu,  Nasze zdjęcia stanowią swoistą opowieść tego doniosłego dnia, prezentują historią, do której możemy powracać w każdym momencie, zapisując już na zawsze w Naszej pamięci ten wyjątkowy dzień. Wspaniała atmosfera jaką stworzyłeś własną osobą pozwoliła mam w pełni wykorzystać wyjątkowość tych dni. Twoja otwartość, kreatywność, elastyczność oraz niezwykła umiejętność wykorzystania drzemiącego w Nas potencjału pozwoliła  uzyskać niesamowite zdjęcia, które zachwycają, zniewalają, fascynują… pobudzają i potęgują Nasze wspomnienia. Dynamiczność, eteryczność, ekspresja, umowność, magia, tajemniczość to przymiotniki opisujące niezwykłość zdjęć jakie uzyskaliśmy jako ostateczny efekt naszej współpracy.
Każde zdjęcie, doskonałej jakości, opowiada odrębną historie, nasycone jest profesjonalizmem i nietuzinkowym podejściem. Arturze dzięki twojemu doświadczeniu, nieszablonowości, znakomitemu wyczuciu chwili Ten dzień był dla Nas nie tylko świętem Naszej miłości ale także niezwykłą przygodą.  Współpraca z Tobą to czysta przyjemność bowiem posiadasz wszystkie cechy jakie cenimy – niewyczerpalne pokłady energii, pasji, uśmiechu, inwencji, świeżości i nowatorstwa. Efekt współpracy z tak niezwykłym fotografem przeszły nasze oczekiwania, bowiem otrzymaliśmy mistrzowsko udokumentowany obraz tego co, niekiedy bywa nieuchwytne. Za każdym razem, gdy oglądamy Nasze zdjęcia odkrywamy w nich coś nowego, odrębnego, innowacyjnego, alternatywnego…. wyjątkowego.
Zarówno w dniu ślubu, jak i w trakcie sesji plenerowej, mogliśmy liczyć na świetny kontakt, zrozumienie, cierpliwość, przyjazną atmosferę, kreatywność, a przede wszystkim profesjonalizm na najwyższym poziomie. Terminowa realizacja projektu i dyspozycyjność to atuty, dzięki którym nasza współpraca  przebiegały zgodnie z zaplanowanym i wymaganym rytmem, w atmosferze przyjaźni i zaufania.
Polecamy usługi fotograficzne Artura wszystkim tym, którzy pragną nie tylko niepowtarzalnych, innowacyjnych i nieszablonowych  zdjęć, ale także pragną przeżyć  niebywałą przygodę, w towarzystwie fotografa nie tylko z doskonałym warsztatem pracy ale także z pasją.
Arturze…. dziękujemy, życzymy wielu sukcesów, pomyślności, wytrwałości i mówimy „Do zobaczenia” przy kolejnej okazji (a tych mamy nadzieję, że nie zabraknie).

Pozdrawiamy serdecznie
Basia i Konrad
(wraz z Jack’em).

Zdjęcia z sesji są pod tym linkiem

Od 2015r mam przyjemność być członkiem społeczności MyWed, która rzetelnie dostarcza inspiracji fotografom i parom młodym.


W tak ważnym dniu nie wyobrażamy sobie wybrać kogoś innego do robienia zdjęć aniżeli Artura. Był z nami od najwcześniejszych godzin w najważniejszym dniu naszego wspólnego życia. Wykazał się profesjonalizmem, wyrozumiałością, a przede wszystkim spokojem, który rozładowywał emocje i wprowadzał w euforyczny nastrój.
Ewa i Arek

 

 

 


ckxg6ifaZ Arturem współpracowało nam się świetnie, a zdjęcia zrobiły furorę! Artur to nie tylko utalentowany fotograf i profesjonalista, ale przede wszystkim osoba, która ma głowę pełna pomysłów i wkłada w swoja prace cale serce.  Na nasz wybór nie wpłynęły jedynie cudowne i jedyne w swoim rodzaju zdjęcia (wierzcie nam, widzieliśmy wiele, ale żadne nie równały się z z tymi zrobionymi przez Artura..), ale również jego indywidualne podejście.  Artur poświecił swój czas by nas poznać, przedyskutować pomysły i ostatecznie sprawił, ze nasz wielki dzień był idealny, a dzięki niemu wspomnienia tego dnia pozostaną z nami już na zawsze i z duma pokarzemy sesje i fotorelacje z wesela wnukom (a nawet najbardziej krytycznym kuzynkom wujka ze strony matki).  Artur – z całego serca dziękujemy!

Marta i Albert

Justyna-i-ArekChcielibyśmy polecić Pana Artura wszystkim przyszłym parom młodym jak i osobom zainteresowanym profesjonalną sesją fotograficzną. Pan Artur wykonywał dla nas zdjęcia na naszej ceremonii ślubnej, weselu oraz zdjęć w plenerze. Z przyjemnością daję świadectwo na pełen profesjonalizm oraz niesamowity wynik jego pracy jakim były zdjęcia. Pan Artur potrafił uchwycić najlepsze chwile jednocześnie nie ingerując w nie w żaden sposób. W czasie zdjęć w plenerze przez cały czas świetnie się bawiliśmy uczestnicząc w sesji, dodatkowo zabierając naszego małego szczeniaka z czym nie było żadnego problemu, tona zabawy oraz śmiechu. Z poważaniem
Justyna i Arkadiusz


kryspin-i-olaWitam, nasza uroczystość odbyła się w 2011 roku najpierw w maleńkim kościółku w Boninie, a następnie w Cichym Dworze w Policku, w głębi cudownego lasu. W związek małżeński wstąpili : Aleksandra Wolska i Kryspin Chechłacz. Szczerze przyznam, że usługa fotograficzna, w której skład wchodziły: ceremonia, wesele i plener należała do najbardziej zaplanowanych i przemyślanych działań naszego wesela.  Bardzo zależało nam na dobrym fotografie , ponieważ nie mieliśmy kamerzysty. Robienie zdjęć w kościele wymagało naprawdę dużych zdolności, gdyż kościółek jest w prawdzie uroczy , ale maleńki. Natomiast wesele zostało uwiecznione na wspaniałych fotografiach mimo, że naprawdę do dzisiaj nie wiem jak to robił pan Artur, ale nikomu nie przeszkadzał, był niewidoczny, a efekt rewelacyjny. Wisienką na torcie okazał się jednak plener. Fotograf, otwarty na sugestie, wypełnił wszystkie nasze marzenia o romantycznej i szalonej zarazem sesji. Nie znaliśmy wcześniej pana Artura, ale zafascynowały nas artystyczne ujęcia na jego stronie i trzeba przyznać NIE ZAWIEDLIŚMY SIĘ. SZCZERZE POLECAMY
Aleksandra i Kryspin


Joanna-i-robertChcielibyśmy jak najbardziej i najgoręcej polecić Artura jako przyszłego waszego fotografa. Długo szukaliśmy kogoś, kto zda reportaż fotograficzny z naszego najważniejszego dnia w życiu i znaleźliśmy nie byle kogo.  Artur to nie tylko świetny fotograf ale także osoba o niespotykanie wspaniałym kontakcie z ludźmi. Zdjęcia, które zrobił wyszły dokładnie tak jak oczekiwaliśmy, a nasze wszystkie zachcianki zostały spełnione. Goście do dziś podziwiają nasze zdjęcia a my właśnie wybieramy najlepsze do druku jednak jest tyle świetnych że trudno się zdecydować! Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to życzę swoimi przeżyciami i chętnie udzielę Arturowi referencji.
Joanna i Robert


fotograf Artur Gawlikowski opinieDziękujemy!!! Za najpiękniejszą opowieść przedstawioną w bajecznych obrazach nasyconych radością, Za niczym nie skrępowaną elastyczność i pełen profesjonalizm połączony z pasją i doświadczeniem, Za poczucie humoru, otwartość, komunikatywność i dyskrecję w działaniu. Bez nacisków i zbędnych wrzasków należy Ci się burza oklasków! Współpraca z Arturem to czysta przyjemność. Polecamy na 100%! Oczywiście pamiętamy również o Sylwii, której serdecznie dziękujemy za kilka fantastycznych ujęć.
Anna i Marcin

Zdjęcia z sesji są pod tym linkiem


Kasia-i-PawelWybranie fotografa, który upamiętni w odpowiedni sposób ten jeden z najważniejszych dni w życiu nie jest łatwe. Nam się udało, bo postawiliśmy na Artura. To co nam się podobało to przede wszystkim jego profesjonalizm. Widać, że Artur żyje zdjęciami i wie jak robić te najlepsze. Samych zdjęć nie mamy zamiaru zachwalać, bo można je zobaczyć tutaj na stronie oraz na blogu. Przejdziemy więc do samego Artura, bo naszym zdaniem fotograf jest tak samo ważny jak fotografie, które wykonuje.Najpierw trochę wanilii. Wymiana informacji między nami wzorowa, mailowa, telefoniczna, czy rozmowa w cztery oczy – bez znaczenia, zawsze umiał odpowiedzieć na nasze pytania i wątpliwości. Nierzadko widuje się fotografów ślubnych ubranych w jeansy i koszule flanelowe, Artur w pełnym garniturze wyglądał nie gorzej niż goście weselni. Na samym weselu był niewidoczny zarówno dla nas, jak i naszych gości, o wszystko wypytał się wcześniej, aby na weselu nie zawracać nam głowy. Niektórzy pytali się, czy w ogóle był na imprezie (zrobione zdjęcia dowodzą, że jednak był). Inni widząc jak Artur pracuje, pytali się, czemu kazaliśmy robić zdjęcia komandosowi, a nie fotografowi – bieganie, obroty, salta, fikołki 😉 – a wynikiem tego piękne zdjęcia reportażowe. W pełni przygotowany na sesje plenerową – miał swój plan ustawiony od A do Z, jednocześnie plan był na tyle elastyczny, żeby uwzględnić każde nasze życzenie i niekiedy urzeczywistnić naszą ułańską fantazję.Na koniec trochę pieprzu. Artur niestety nas oszukał, w momencie wręczania nam zdjęć i albumu, powiedział, że ma dla nas dwie płyty, jedna z naszymi zdjęciami (które widzieliśmy wcześniej w galerii internetowej) i druga ze zdjęciami „mniej udanymi”, rozmazanymi, niekoniecznie dobrze wykadrowanymi i tak dalej. Pierwsza płyta była zgodna z opisem, druga natomiast nie – zawierała kolejne ponad 100 cudownych zdjęć, wśród których znaleźliśmy naprawdę wiele perełek. Dziękujemy za miłą niespodziankę.Podsumowując – szkoda, że taka impreza zdarza się raz w życiu i że jeszcze raz nie zaprosimy Artura do współpracy. Z czystym sumieniem Artura możemy polecić każdemu.
Pozdrawiamy,
Kasia i Paweł

Zdjęcia z sesji są pod tym linkiem