odbitki fotograficzne

Odbitki fotograficzne w systemie atramentowym z zastosowaniem oryginalnych odczynników firmy Epson. Pozwala to wykorzystywać najszersze obecnie spektrum barw fotografii cyfrowej czyli Adobe RGB przy rozdzielczości 5400 lpi dla formatu A4. Zdjęcia takie charakteryzują się nasyconymi kolorami i zachowanymi subtelnościami w tonacji skóry na ujęciach portretowych. Trwałość odbitek to ponad 100lat! Bezkonkurencyjna jakość (większa rozpiętość kolorystyczna niż w tradycyjnym labie, a podobna cena).

CENNIK
odbitka 10 x 15 cm | 0,99 zł
odbitka 15 x 21 cm | 2,40 zł
odbitka 21 x 29 cm | 5,99 zł

Masz pytania, chcesz przesłać pliki napisz –> e-mail  foto@people.pl

 

laboratorium fotograficzne

Odbitki można także odebrać osobiście w laboratorium
75-950 Koszalin, ul. Zwycięstwa 40/66 („Jowisz” 2 piętro)

galerie prywatne

Jeśli masz login i hasło, wpisz je poniżej.

Dla klientów których zlecenia fotograficzne zostały już zrealizowane, dostępne są galerie online z prywatnym kluczem. Można tam przeglądać swoje zdjęcia i łatwo zamawiać z nich odbitki papierowe. System działa jak typowy sklep on-line. Zamówienia mogą składać wszyscy którzy maja dostęp do danej galerii. Po wybraniu zdjęć system poprosi o uzupełnienie danych do wysyłki, płatność może być realizowana za pobraniem lub przelewem.

Do wykonanych przeze mnie zleceń, dobieram idealne odwzorowanie rozdzielczości i kolorystyki Adobe RGB dzięki spójnym profilom urządzeń od aparatu przez retusz aż po wydruk.